Without Remorse Amazon Prime’a Geliyor

Without Remorse Amazon Prime’a Geliyor

  Kasım 18, 2020

  26 Okunma

Michael B. Jordan’ın başrolünde olduğu “Tom Clancy’s Without Remorse” Amazon Prime Video’ya geliyor. Gün geçtikçe daha çok yapım vizyon planlarını değiştiriyor. Bu yapımlar arasında son olarak plan değiştiren ise Tom Clancy romanı uyarlaması “Without Remorse” oldu. Vizyon tarihi ertelenen film yeni yaşanan gelişmeler netic...

Michael B. Jordan’ın başrolünde olduğu “Tom Clancy’s Without Remorse” Amazon Prime Video’ya geliyor.

Gün geçtikçe daha çok yapım vizyon planlarını değiştiriyor. Bu yapımlar arasında son olarak plan değiştiren ise Tom Clancy romanı uyarlaması “Without Remorse” oldu. Vizyon tarihi ertelenen film yeni yaşanan gelişmeler neticesinde Amazon Prime Video ile anlaşmaya vardı.

Clark bir diğer adıyla John Terrence Kelly eski bir donanma askeridir. Donanmada çalışmayı bırakınca CIA’de çalışmaya başlayan Clark, Tom Clancy’nin 17 romanında görünen bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. “Jack Ryan”a birçok görevde yardımda bulunan Clark’ın amacı ise öldürülen karısının intikamını almak ve bunu izleyen yolda karşısına çıkan daha büyük bir komployu çözmektir.

Stefano Sollima’nın yönettiği “Without Remorse” filminin kadrosunda Jamie Bell, Jodie Turner-Smith, Stephanie McIntyre ve Cam Gigandet gibi isimleri de görebiliyoruz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz