Willy’s Wonderland Tanıtıcı Fragmanı Yayınlandı

Willy’s Wonderland Tanıtıcı Fragmanı Yayınlandı

  Kasım 5, 2020

  33 Okunma

Nicholas Cage’in başrolünde olduğu “Willy’s Wonderland” filminden tanıtıcı fragman (teaser) yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde Nicholas Cage’in şeytani robotlara karşı verdiği inanılmaz hikayeyi konu alan “Willy’s Wonderland”den tanıtıcı fragman yayınlandı. Yayınlanan teaser ana fragmanın tanıtımı gibi görünmesine rağm...

Nicholas Cage’in başrolünde olduğu “Willy’s Wonderland” filminden tanıtıcı fragman (teaser) yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde Nicholas Cage’in şeytani robotlara karşı verdiği inanılmaz hikayeyi konu alan “Willy’s Wonderland”den tanıtıcı fragman yayınlandı. Yayınlanan teaser ana fragmanın tanıtımı gibi görünmesine rağmen izleyicileri heyecanlandırmaya yetti.

Nicholas Cage’in bir gezgini canlandırdığı hikaye, karakterin lanetli bir tema parkında iş bulmasını odağına alıyor. Karakterimiz çok geçmeden buradaki maskotların ve diğer eğlence robotlarının saldırısından hayatı pahasına bir savaşa girişiyor.

Kevin Lewis’in yönettiği filmde Beth Grant ve Chris Warner gibi isimleri de görebiliyoruz. Filmin henüz bir vizyon tarihinin bulunmamasına karşın önümüzdeki sene sinemalarda ve dijital platformlarda gösterime girmesi planlanıyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz