Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin, “Deadpool 3″ün Senaryosunu Yazacak

Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin, “Deadpool 3″ün Senaryosunu Yazacak

  Kasım 23, 2020

  48 Okunma

Deadpool 3 için yeni bir adım atıldı!

Disney’in 20th Century Fox’u devralmasının ardından Deadpool’un geleceğinin sallantıda kaldığı biliniyor. Marvel Sinematik Evreni bünyesinde izleyeceğimiz Deadpool 3 hakkında uzun süredir hiçbir gelişme yaşanmıyordu. Şimdi ise Deadpool 3’ün senaryosunu yazmaları üzerine iki isimle anlaşıldı. Senarist kardeşler Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin, Deadpool 3’ün senaryosunu kaleme alacak.

Ryan Reynolds’un yapımcısı ve yıldızı olduğu Deadpool serisi kaldığı yerden devam ediyor. Disney, Deadpool 3’ün, ilk iki filmde olduğu gibi 18+ olabileceğini söylüyordu. Bu konuda bir değişiklik olabileceği öngörülmüyor. Ancak Disney’in Deadpool 3’ü sinemalar dışında bir platformda gösterime sokma konusunda düşünceleri bulunuyor. Filmin 18+ olması, Disney+’ta yayınlanmasını engelleyecek gibi görünüyor. Bu durumda Deadpool 3 için Hulu daha büyük olasılık taşıyor.

Deadpool 3’ün senaryosunu Bob’s Burgers ile tanınan Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin kaleme alacak. Ancak yönetmen koltuğu henüz boş. David Leitch’in programı fazlasıyla dolu olduğu için başka bir yönetmenle anlaşma yapılabileceği söyleniyor. Deadpool’u son olarak X-Force ekibiyle birlikte fazlasıyla şiddetli bir mücadele verirken izlemiştik. Yeni filmde neler olacağı konusunda henüz bir ipucu bulunmuyor.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      saffet Kasım 23, 2020 23:19:30

    ne zaman çıkar acaba bir bilgi varmı film için

SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz