Warner Bros. Yeni Vizyon Tarihlerini Açıkladı

Warner Bros. Yeni Vizyon Tarihlerini Açıkladı

  Ekim 6, 2020

  45 Okunma

“Matrix 4”, “Dune” ve “The Batman” dahil olmak üzere bu senenin merakla beklenen yapımları için vizyon takvimi tekrar değişti. Koronavirüs salgını nedeniyle vizyon tarihlerini tekrar ertelemeye başlayan filmlerin haberini vermiştik. Bu kervana merakla beklenen büyük yapımlar da eklenmeye başladı. Pandemi sürecinin belirsizliğin...

“Matrix 4”, “Dune” ve “The Batman” dahil olmak üzere bu senenin merakla beklenen yapımları için vizyon takvimi tekrar değişti.

Koronavirüs salgını nedeniyle vizyon tarihlerini tekrar ertelemeye başlayan filmlerin haberini vermiştik. Bu kervana merakla beklenen büyük yapımlar da eklenmeye başladı. Pandemi sürecinin belirsizliğinden dolayı bu kararı alan yapım şirketlerinin arasına Warner Bros. da dahil oldu.

Açıklanan yeni vizyon tarihleri ise şöyle, Denis Villeneuve’ün yönetmeni olduğu “Dune” 18 Aralık 2020 tarihinden 1 Ekim 2021’e, “The Batman” 1 Ekim 2021’den 4 Mart 2022 tarihine ertelendi. “Matrix 4”ün ise 1 Nisan 2022 olan vizyon tarihi 21 Aralık 2021’e çekilerek öne alındı.

Ayrıca çizgi roman uyarlaması olan “The Flash” 4 Kasım 2022’ye ve “Shazam 2” ise 2 Haziran 2023’e ertelendi.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz