Warner Bros 2022’de HBO Max İçin En Az 10 Filmin Yapımcılığını Üstlenecek

Warner Bros 2022’de HBO Max İçin En Az 10 Filmin Yapımcılığını Üstlenecek

  Temmuz 25, 2021

  21 Okunma

Warner Bros'un HBO Max için planları var.

WarnerMedia bünyesinde kurulan dijital streaming platformu HBO Max, 2022 yılında en hareketli dönemini yaşayabilir. Gelen yeni açıklamalara göre Warner Bros’un hedefinde 2022 yılı içerisinde 10’un üzerinde HBO Max orijinal filmi yapmak var. WarnerMedia’nın CEO’su Jason Kilar, “Sinema filmleri önemlidir ve önemli olmaya devam edecektir.” şeklinde bir açıklama yaparak ciddiyetlerini ifade etti.

Warner Bros, geçtiğimiz yıl önemli bir karar vermişti. Yılın en önemli blockbuster yapımlarını ndemi dolayısıyla HBO Max ve sinemalarda aynı anda yayınlayacakları duyurulmuştu. Öncelikle 2022 yılında Warner Bros’un geleneksel sinemaya dönüş yapacağı açıklandı. Filmlerin vizyonda kalma günleri 75 ve 90 gün aralığından 45 gün aralığına çekildi. Bilindiği üzere henüz sinema salonları pandemi öncesinin hareketliliğine kavuşamadı. Bu nedenle zarar etmek istemeyen stüdyolar, sinemalara daha kısa zaman tanımak istiyorlar.

WarnerMedia CEO’us Jason Kilar’ın açıklaması, sinema filmlerinin önemli olması yönünde. Ama aynı zamanda sinema filmlerinin evlerde de ilgi görmesi yönünde. HBO Max’e abone olanların filmlere olan büyük ilgisi stüdyonun dikkatini çekmiş bulunuyor. Bu nedenle film şirketi, HBO Max’te özel olarak gösterimini yapacak filmlere ağırlık vermek istiyor.

Stüdyonun filmlerinden Godzilla vs Kong, yakın zamanda 500 milyon dolar elde ederek sinemaların  önemini kanıtlamıştı. Ayrıca Mortal Kombat, Space Jam: A New Legacy, Malignant, Judas and The Black Messiah, The Little Things gibi gösterimini yapan ya da yapmaya hazırlanan birçok film sinemalar ve HBO Max’te aynı anda izleyici karşısına çıkarak karma gösterim modeline örnek gösteriyor.

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz