‘Venom: Let There Be Carnage’ın Vizyon Tarihi Bir Kez Daha Değişti

‘Venom: Let There Be Carnage’ın Vizyon Tarihi Bir Kez Daha Değişti

  Ağustos 17, 2021

  15 Okunma

Film için bir kez daha erteleme kararı verildi

Yine başlıyoruz! Hollywood’un bütün önlem ve çabalarına rağmen, Covid-19’un delta varyantı sinema endüstrisinin son zamanlarda elde ettiği kazanımları alt üst etmeye başladı. Sony Pictures, Tom Hardy’nin filmin adını taşıyan uzaylı ortakyaşamı oynadığı, stüdyonun yeni çizgi roman macerası “Venom: Let There Be Carnage”ın sinema gösterimini ertelediğini duyurdu.

Pandemi nedeniyle birkaç kez ertelenen “Venom” devam filmi 24 Eylül’de ABD’de vizyona girecekti. Şimdi, bu tarih yerine 15 Ekim’de vizyona girecek. Gecikme, son derece bulaşıcı delta varyantı nedeniyle ABD’de Covid-19 vakalarının hızla artması nedeniyle geliyor. Artış, sinemaya dönme konusunda tüketici güveninde büyük bir düşüşe yol açtı.

Ulusal Araştırma Grubu tarafından yakın zamanda yürütülen bir ankete göre, sinemaseverlerin %67’si yerel multiplekslerini ziyaret ederken “çok ya da biraz rahat” olduklarını söylüyor. Bu durum, geçen haftaya göre %3 ve bir aya göre %14 düşüş anlamına geliyor. Sonuç olarak sinema sektörü, sektör genelindeki uzun süreli kapanmadan tam olarak kurtulamadı. Şimdiye kadar yerel gişe, Covid dönemi hitlerinin (“A Quiet Place Part II” ve “F9: The Fast Saga” gibi) ve gişede istediğini bulamayan filmlerin (“Snake Eyes” ve “Space Jam: A New Legacy” gibi) bir karışımını gördü.

Büyük bütçeli filmlerin başarısı için kritik öneme sahip olan uluslararası gişe, dünya genelinde sıcak noktalar ortaya çıktıkça mücadelesini sürdürmeye devam ediyor. Andy Serkis, “Venom: Let There Be Carnage” filmini yönetiyor. 2018 yapımı ilk filmi “Venom”, küresel gişede 855 milyon dolar hasılat yapan sürpriz bir gişe başarısı elde etti. Devam filminde Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott ve Naomie Harris rol alıyor.

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz