Türkiye’de, Hafta Sonu Gişesinin Galibi “Free Guy” Oldu

Türkiye’de, Hafta Sonu Gişesinin Galibi “Free Guy” Oldu

  Ağustos 17, 2021

  22 Okunma

Free Guy, Türkiye gişesinde de lider!

Türkiye’de, geçtiğimiz haftaya göre daha fazla seyircinin salonlara gittiği 13-15 Ağustos hafta sonu listesinde Gerçek Kahraman (Free Guy) lider oldu. Açılış haftasını yaşayan filmi ilk üç gününde 25.145 kişi izledi. Listenin ikinci sırasında ise yine açılış haftasını yaşayan, animasyon filmi Crood’lar: Yeni Bir Çağ (The Croods: A New Age) yer alıyor. Hafta sonu izleyici sayısı 24.260.

Üçüncü sıraya geldiğimizde, karşımızda birkaç hafta liderlik koltuğunda oturan Hızlı ve Öfkeli 9 (F9) çıkıyor. Filmi, son hafta sonu 20.611 kişi izledi. Toplam seyirci sayısı ise 900 bine yaklaştı. Dördüncü sırada The Suicide Squad: İntihar Timi yer alıyor. Filmi hafta sonu 18.575 kişi izledi. İlk beşe girmeyi başaran son film ise ilk haftasını yaşayan Shyamalan filmi Zamanda Tutsak (Old) oldu. İzleyici sayısı ise 15.579 olarak kayıtlara geçti.

Listede , altıncı sırayı 7.950 biletli izleyiciyle aksiyon filmi Jungle Cruise elde ederken, yedinci sırada gerilim serisinin yeni filmi Arınma Gecesi: Sonsuza Dek (The Purge: Forever) yer aldı. Üç günlük hafta sonu gişesinde filmi izleyen kişi sayısı 6.494 oldu. Sekizinci sırada yerli korku filmi Hanzap yer aldı ve 6.299 kişi tarafından izlendi.

13-15 Ağustos hafta sonu rakamlarında ilk 10’u tamamlayan filmlere gelirsek; Dokuzuncu sırada listenin bir başka yerli ve korku filmi olan Gerçek Cinler yer alıyor. İlk haftası olan filmi üç günde 5.911 kişi izedi. Son sıraya gelirsek, onuncu sırada olup listeyi tamamlayan film olarak Marvel filmi Black Widow’u görüyoruz. Hafta sonu izleyici sayısı ise 3.777 oldu.

Gerçek Kahraman                              25.145
Crood’lar: Yeni Bir Çağ                       24.260
Hızlı ve Öfkeli 9                                  20.611
The Suicide Squad: İntihar Timi          18.575
Zamanda Tutsak                                 15.579
Jungle Cruise                                        7.950
Arınma Gecesi: Sonsuza Dek               6.494
Hanzap                                                  6.299
Gerçek Cinler                                         5.911
Black Widow                                          3.777

Kaynak: boxofficeturkiye.com

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz