The Underground Railroad Tanıtıcı Fragmanı Yayınlandı

The Underground Railroad Tanıtıcı Fragmanı Yayınlandı

  Ekim 21, 2020

  58 Okunma

Yönetmenliğini Barry Jenkins’in üstlendiği aynı isimli romandan uyarlama “The Underground Railroad” fragmanı yayınlandı. Oscar ödüllü “Moonlight” filminin ardından yönetmen Barry Jenkins yeni bir yapımla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Colson Whitehead’in aynı isimli romanından uyarlanan “The Undergroun...

Yönetmenliğini Barry Jenkins’in üstlendiği aynı isimli romandan uyarlama “The Underground Railroad” fragmanı yayınlandı.

Oscar ödüllü “Moonlight” filminin ardından yönetmen Barry Jenkins yeni bir yapımla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Colson Whitehead’in aynı isimli romanından uyarlanan “The Underground Railroad” Amazon işbirliği ile yayınlanmaya başlayacak.

19. yüzyılda güneyde iki kölenin kuzeye doğru bir yeraltı raylı sistemini takip ederek kaçışını odağına alan hikaye, yazarı Colson Whitehead’e Kurgu ve Ulusal Kitap dalında iki adet Pulitzer ödülü kazandırdı.

Cora (Thuso Mbedu) Georgia’da bir pamuk tarlasında köledir. Virginia’dan yeni gelen Caesar (Aaron Pierre) ona yeraltı raylı sisteminden bahsettikten sonra ikili korku ve risk dolu bir kaçış planı yapmaya karar verir.

Joel Edgerton, Lucius Baston ve Chase W. Dillon’ın rol aldığı “The Underground Railroad” için Amazon henüz bir vizyon tarihi belirlemiş değil.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz