The Things They Carried Filmine Yıldız Yağmuru

The Things They Carried Filmine Yıldız Yağmuru

  Kasım 3, 2020

  33 Okunma

Vietnam Savaşı’nı konu edinen dram türündeki “The Things They Carried” filminin kadrosuna, Tom Hardy, Tye Sheridan, Stephan James, Bill Skarsgard ve Pete Davidson gibi ünlü isimler eklendi. “Snow White And The Huntsman” filminden tanıdığımız Rupert Sanders’ın yönetmeni olduğu “The Things They Carried” filminin senaryosunu ...

Vietnam Savaşı’nı konu edinen dram türündeki “The Things They Carried” filminin kadrosuna, Tom Hardy, Tye Sheridan, Stephan James, Bill Skarsgard ve Pete Davidson gibi ünlü isimler eklendi.

“Snow White And The Huntsman” filminden tanıdığımız Rupert Sanders’ın yönetmeni olduğu “The Things They Carried” filminin senaryosunu ise Scott B. Smith yazıyor.

Tim O’Brien’in aynı isimli romanından uyarlanacak film bir grup genç askerin Vietnam’a savaşmak üzere gönderilmesini konu alıyor. Bir köyden diğerine giden birlik bu yolda fiziksel, zihinsel ve duygusal bir labirentte hayatta kalmaya çalışıyor. Savaşın ve bütün bu karışıklığın ortasında masumiyetlerini, akıl sağlıklarını ve birbirlerini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da görevlerini tamamlamaya odaklanıyorlar.

Rupert Sanders filmin çekimlerine önümüzdeki sene Tayland’da başlamayı planlıyor. Tom Hardy’nin aynı zamanda yapımcısı olduğu filmde Moises Arias ve Ashton Sanders gibi isimler de yer alıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz