The Sandman Çekimleri Ekim’de Başlıyor

The Sandman Çekimleri Ekim’de Başlıyor

  Eylül 28, 2020

  63 Okunma

Neil Gaiman’ın klasikleşen The Sandman çizgi romanının Netflix uyarlaması olacak “The Sandman”, çekimlerine Ekim 2020 tarihinde başlayacak. Neil Gaiman’ın 1989-1966 yılları arasında çıkardığı ve 75 sayıdan oluşan The Sandman çizgi romanı sonunda ekranlara taşınıyor. Netflix’in dağıtımını yapacağı televizyon uyarlaması için geri sa...

Neil Gaiman’ın klasikleşen The Sandman çizgi romanının Netflix uyarlaması olacak “The Sandman”, çekimlerine Ekim 2020 tarihinde başlayacak.

Neil Gaiman’ın 1989-1966 yılları arasında çıkardığı ve 75 sayıdan oluşan The Sandman çizgi romanı sonunda ekranlara taşınıyor. Netflix’in dağıtımını yapacağı televizyon uyarlaması için geri sayım başladı. Hikâyeye modern bir yaklaşımla başlayacak olan “The Sandman” serisi, Morpheus karakterinin 70 yıllık hapsinden sonra krallığındaki düzeni tekrar sağlamasını ve kendi âlemine dönmeye çalışmasını odağına alacak.

Serinin aynı zamanda yapımcılarından olan Gaiman, Comic-Con@Home etkinliğinde çekimlere çoktan başlanması gerektiğini ancak koronavirüs salgınından dolayı yapımı durduklarını, buna rağmen sonbaharda kesinlikle çekimlere başlamak istediğini açıklamıştı. Görünen o ki Neil Gaiman’ın bu planı işlemeye başlamış durumda.

Twitter’dan yaptığı paylaşımla serinin hayranlarını sevindiren Gaiman, “The Sandman”in çekimlere 3 hafta içinde başlayacağını müjdeledi. Aynı zamanda senaryonun ilk sayfasından bir fotoğraf paylaşan Neil Gaiman’ın Twitter gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz