The Batman için belirlenen vizyon tarihi ertelendi – ShiftDelete.Net

The Batman için belirlenen vizyon tarihi ertelendi – ShiftDelete.Net

  Ekim 10, 2020

  42 Okunma

The Batman için önceden belirlenen vizyon tarihi değiştirildi. Matrix 4 için bekleyen sinemaseverleri sevindiren bir gelişme yaşandı.

The Batman için belirlenen vizyon tarihi değiştirildi. Bu filmin başrol oyuncusu olan Robert Pattinson’ın henüz hakkında herhangi bir açıklama yapmadığı bu gelişme birçok sinemaseveri üzdü.

Warner Bros Entertainment imzalı bu filmin yanı sıra Shazam 2 ve The Flash ikilisinin de beyaz perdeye aktarılması beklenenden daha geç olacak. The Flash 3 Haziran 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşacaktı.

Bu tarih 4 Kasım 2022 olarak değiştirildi. Shazam 2 ise 4 Kasım 2022 tarihinde sinemaseverlerin beğenisine sunulacaktı fakat bu tarih artık 2 Haziran 2023. The Batman’in yeni vizyon tarihi ne?

Spider-Man 3 filmi için kötü adam belli oldu! Spider-Man 3 filmi için kötü adam belli oldu!

Spider – Man 3 filmi için kötü adam ortaya çıktı. Koronavirüs ile ortaya çıkan sarkmayla gündemde olan film için ilk bilgiler gelmeye başladı.

The Batman yeni vizyon tarihi ile üzdü

Başrol görevini Dwayne Johnson’ın üstlendiği Black Adam isimli film daha önce 22 Aralık 2021 tarihinde sinema tarihindeki yerini alacaktı. Minecraft isimli film ise 3 Mart 2022 tarihinde bizlerle birlikte olacaktı ancak bu iki filmin yapımı şimdilik durduruldu.

Alınan bilgilere göre The Batman 1 Ekim 2021 tarihinde beyaz perdede boy gösterecekti lakin kendisinin yeni vizyon tarihi 4 Mart 2022 olarak açıklandı. Batman’in çekimleri henüz tamamlanmadı.

The Batman vizyon tarihi

Hatırlanacağı üzere Robert Pattinson’ın COVID-19 testi pozitif çıkmıştı. Bu durum, çekimleri sekteye uğratmıştı. Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ikilisinin yer alacağı The Matrix 4 ise sinemaseverlerin yüzünü güldürdü.

Bu filmin çıkış tarihi 2022 yılının nisan ayı olarak duyurulmuştu. Bu tarih 22 Aralık 2021 olarak değiştirildi. Yeni tarihler hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz