“Stranger Things” Yapımcısı Shawn Levy, Netflix’le Genel Anlaşma İmzaladı

“Stranger Things” Yapımcısı Shawn Levy, Netflix’le Genel Anlaşma İmzaladı

  Kasım 22, 2020

  29 Okunma

Levy, Netflix'le olan ortaklığı genişletiyor..

Netflix, “Stranger Things” yapımcısı Shawn Levy ve onun 21 Laps Entertainment şirketiyle bir ilk bakış anlaşması imzaladı ve mevcut televizyon anlaşmasını genişletti. Levy, “Stranger Things”in Netflix için popüler hale gelmesinden bir yıl sonra, 2017’de Netflix’le genel TV anlaşmasını imzaladı. Dizi, yaklaşan dördüncü sezon için yenilendi ve Millie Bobby Brown, David Harbour, Finn Wolfhard ve diğerleri de dahil olmak üzere oyuncu kadrosundan yeni yıldızlar çıkardı.

Film dünyasında ise Levy, en çok “Night at the Museum” serisinin yönetmenliği ve yapımcılığıyla tanınıyor. “Arrival” filmiyle yapımcı olarak en iyi film Oscar’ına aday gösterildi. Netflix, perşembe günü yaptığı açıklamada, 21 Laps Entertainment’ın prodüksiyon aşamasında bulunan yarım düzineden fazla dizi ve aktif geliştirme aşamasında yer alana15’ten fazla ek dizi ve filmle en üretken yapımcılarından biri haline geldiğini söyledi. Şirketin şu anki listesi, “Unsolved Mysteries” adlı belgesel dizisi, romantik komedi dizisi “Dash & Lily”, yeni fantastik dizi “Shadow and Bone” ve yakın zamanda duyurulan “Lost Ollie”yi barındırıyor.

Netflix’te geliştirilmekte olan 10 uzun metrajlı filme ek olarak, 21 Laps gelecek yıl gösterime girecek olan yeni korku-gerilim filmi “There’s Someone Inside Your House”u yapmak için James Wan’la birlikte çalışıyor. Netflix, 17 Kasım’da yaptığı açıklamada Jennifer Garner ve Zoe Saldana’nın Ryan Reynolds’lu, Levy yönetmenliğindeki aksiyon filmi “The Adam Project”e katıldıklarını duyurdu.

Levy, ortakları Dan Levine ve Dan Cohen’in yanı sıra 21 Laps Television Başkanı Josh Barry’le şirket adına projeleri denetliyor. Şirket, 2017’de Netflix anlaşmasını duyurduğunda eski bir ABC ve Firm yöneticisi olan Barry’yi işe aldığını bildirdi ve yaklaşık üç yıldır onlarca projeyi hızlı bir şekilde hayata geçirdiler. Bu arada, Stranger Things’in dördüncü sezonu için, 2021 yılına, bir daha ertelememek üzere yayın kararın aldı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz