Stephen King Uyarlaması “The Stand”den Fragman!

Stephen King Uyarlaması “The Stand”den Fragman!

  Ekim 11, 2020

  50 Okunma

Dizinin ilk uzun fragmanı New York Comic-Con'da yayınlandı.

CBS All Access, 17 Aralık 2020 tarihinde prömiyer yapacak Stephen King uyarlaması “The Stand”in ilk uzun fragmanını New York Comic-Con aracılığıyla yayınladı. Dizide, romandan da hatırladığımız karakterleri usta isimler canlandırıyor.  Whoopi Goldberg’i Abagail Ana olarak izleyeceğiz ve kendisini mısır tarlasındaki Frannie Goldsmith (Odessa Young)’e tanıtıyor. Fragmana bakacak olursak sokakları, atmosferi ve karakterleriyle tam bir Stephen King uyarlaması izleyeceğiz.

“The Stand”, Stephen King’in 1978 tarihli aynı adlı romanına dayanıyor. Bir veba sonrası hayatta kalan insanlar arasındaki iyi ve kötülerin savaşını konu alıyor. Kıyamet öyküsünün ana karakterleri öncelikle iki kampa bölünmüş durumda. 108 yaşındaki Abagail Ana’yı takip edenler ve Karanlık Adam Randall Flagg’le aynı tarafta olanlar. Dizi, bu iki ayrı grup üzerinden ilerleyecek.

Başarılı oyuncu Alexander Skarsgård, “The Stand”ın bu versiyonunda Randall Flagg’ı canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca; Stu Redman rolünde James Marsden, Larry Underwood rolünde Jovan Adepo, Nadine Cross rolünde Amber Heard, Harold Lauder rolünde Owen Teague, Nick Andros rolünde Henry Zaga, Tom Cullen rolünde Brad William Henke, Ray Bretner rolünde Irene Bedard, Lloyd Henreid rolünde Nat Wolff, Weizak rolünde Eion Bailey, Rita Blakemoor rolünde Heather Graham, Julie Lawry rolünde Katherine McNamara , Ratwoman rolünde Fiona Dourif, Dayna Jurgens rolünde Natalie Martinez, Dr. Jim Ellis rolünde Hamish Linklater, Cobb rolünde Daniel Sunjata ve Glen Bateman rolünde Greg Kinnear yer alıyor.

CBS Television Studios dizinin yapımını üstleniyor. Yürütücü yapımcılar ise Taylor Elmore, Will Weiske, Jimmy Miller, Roy Lee ve Richard P. Rubinstein olacak. Josh Boone, dizinin başlangıç ve son bölümü için yönetmen koltuğunda oturacak. Yapımcılar Jake Braver, Jill Killington, Owen King, Knate Lee ve Stephen Welke. “The Stand”, 17 Aralık’ta CBS All Access’te prömiyer yapacak ve her perşembe yayınlanmaya devam edecek.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz