Scarlett Johansson, Wes Anderson’ın Yeni Filminin Kadrosunda

Scarlett Johansson, Wes Anderson’ın Yeni Filminin Kadrosunda

  Ağustos 17, 2021

  9 Okunma

Anderson filmine bir yıldız daha..

Scarlett Johansson, yakın zamanda Hollywood’u etkileyen, Disney’e karşı açtığı davayla ilgili konuşulmaya devam ederken, bir yandan da yeni projelerinin anlaşmalarını yapıyor. “Marriage Story” ve “Jojo Rabbit”in Oscar adayı yıldızı, Wes Anderson’ın bir sonraki projesinin A listesindeki kadrosuna katıldı. Oyuncu, Anderson’ın eski favorileri Adrien Brody, Jason Schwartzman, Tilda Swinton ve Bill Murray’nin yanı sıra Margot Robbie, Bill Murray ve Tom Hanks gibi yönetmenin dünyasına yeni katılan oyuncularıun olduğu kadroya katılmış oldu.

Johansson daha önce stop-motion filmi “Isle of Dogs” için Anderson’la işbirliği yapmıştı, ancak, bu proje onun canlı aksiyon performansıyla ilk kez bir Anderson filminde yer alması anlamına geliyor. Film hala isimsiz. Johansson, kısa süre önce, şirketin “Black Widow”u sinemalarda ve hayranların filmi 30 dolara kiralayabileceği Disney Plus’ta aynı anda yayınlamayı seçmesinin ardından sözleşmeyi ihlal ettiği için Disney’e dava açtı. Aktris, hareketin bilet satışlarını bastırdığını ve zarara mal olduğunu söyledi. Milyonlarca gişe ikramiyesi oyuncunun hesabına göre kaybedildi. Disney, sözleşmesinin münhasır bir salon gösterimi değil, geniş bir gösterim sağladığını ve şartları yerine getirdiğini söyledi.

Johansson’ın çalışmaları arasında “Lost in Translation”, “Prestige”, “Match Point”, “Under the Skin” ve “Ghost World” yer alıyor. Ayrıca, “A View From the Bridge”deki çalışmasıyla Tony Ödülü kazandı. Anderson’ın son filmi “The French Dispatch”, bu yılki Cannes Film Festivali’nde güçlü eleştiriler aldı. Bu sonbaharda açılacak ve bir ödül sezonu yarışmacısı olması bekleniyor.

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz