Pedro Pascal ve Priyanka Chopra’lı “We Can Be Heroes”dan Teaser!

Pedro Pascal ve Priyanka Chopra’lı “We Can Be Heroes”dan Teaser!

  Kasım 20, 2020

  26 Okunma

We Can Be Heroes'un teaser'ı yayında!

Pedro Pascal ve Priyanka Chopra gibi yıldız isimleri kadrosunda bulunduğu aile filmi We Can Be Heroes’dan teaser paylaşıldı. Robert Rodriguez, yıllar sonra The Adventures of Sharkboy and Lavagirl’ün devamı niteliğindeki We Can Be Heroes’u çekti. Filmin teaser’ında yeni nesil çocuklardan oluşan süper kahramanlarla tanışıyoruz. Bu minik süper kahramanlar arasında Lavagirl ve Sharkboy’un kızları da bulunuyor.

Filmin konusu ise şöyle: Dünyayı istila eden uzaylılar, süper kahramanları kaçırdığında gözler onların çocuklarına çevrilir. Hükümet, süper kahramanların çocuklarını koruma altına almak için onları güvenli bir yere götürür. Ancak bu çocukların, süper kahraman olan babalarını kurtarmak için harekete geçmesine engel olmaz. Zeki bir çocuk olan Missy Moreno, süper kahraman olan babası Marcus Moreno’yu kurtarmak için kendisi gibi özel çocuklarla birlikte bakıcıdan kurtulmak için çabalar. Ebeveynlerini kurtarmak için bir ekip kuran çocuklar, tüm güçlerini kullanarak zorlu bir maceraya atılır.

We Can Be Heroes’un oyuncu kadrosunda Taylor Dooley, JJ Dashnaw, Pedro Pascal, Priyanka Chopra, Christian Slater ve Boyd Holbrook’un yanı sıra Christopher McDonald, Adriana Barraza, Vivien Blair, Isaiah Russell-Bailey, Akira Akbar, Lyon Daniels, Nathan Blair, Lotus Blossom, Hala Finley, Andy Walken, Dylan Henry Lau, Andrew Diaz, Sung Kang, Haley Reinhart, J. Quinton Johnson, Brittany Perry-Russell, Brently Heilbron yer alıyor.

We Can Be Heroes’un Netflix’teki izleyicileriyle 1 Ocak 2021 tarihinde buluşması planlanıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz