Netflix Conan The Barbarian İçin Çalışmalara Başladı

Netflix Conan The Barbarian İçin Çalışmalara Başladı

  Ekim 1, 2020

  64 Okunma

Dijital yayın platformu Netflix, Arnold Schwarzenegger’ın ünlü filmi “Conan the Barbarian”ın telif haklarını aldı. Netflix “Conan the Barbarian”ın yayın haklarını geçtiğimiz günlerde aldı. Robert E. Howard’ın hikâyesinden ortaya çıkan “Conan the Barbarian” yine aynı isimle Netflix dağıtımında uyarlama bir seri ol...

Dijital yayın platformu Netflix, Arnold Schwarzenegger’ın ünlü filmi “Conan the Barbarian”ın telif haklarını aldı.

Netflix “Conan the Barbarian”ın yayın haklarını geçtiğimiz günlerde aldı. Robert E. Howard’ın hikâyesinden ortaya çıkan “Conan the Barbarian” yine aynı isimle Netflix dağıtımında uyarlama bir seri olarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Serinin yapımcılığını üstlenen Pathfinder Media ile ortaklaşa bir proje üzerinde çalışan Netflix, planlanan dizinin animasyon türünde olmayacağını açıkladı.

Arnold Schwarzenegger’in 1980’lerde hayat verdiği Conan karakterini, 2011 yılında Jason Momoa canlandırdı. Robert E. Howard’ın  “Conan” hikâyeleri ilk olarak Weird Tales isimli bir dergide yayınlanmaya başladı. Orijinal hikâye daha sonra romanlar, çizgi romanlar, animasyon filmler ve televizyon dizileri olarak hayranları ile buluştu. Fantastik bir evrende geçen “Conan”, kılıç ve büyünün egemen olduğu hikâyelerin temelini oluşturuyor.

Netflix’in son zamanlarda “The Witcher” ve “Cursed” gibi yapımlarla yatırım yaptığı fantastik dizilere son olarak “Conan the Barbarian” eklendi.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz