Michael Pena, Emmerich’in “Moonfall” Filminde Stanley Tucci’nin Yerine Geçiyor

Michael Pena, Emmerich’in “Moonfall” Filminde Stanley Tucci’nin Yerine Geçiyor

  Ocak 15, 2021

  58 Okunma

Moonfall'un oyuncu kadrosuna yeni isimler ekleniyor.

Roland Emmerich yeni bir bilim kurgu filmi üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Moonfall adını alan filmin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi. Öncelikle Stanley Tucci, coronavirüs önlemleri gereği Kanada’yla sorunlar yaşadığı için Moonfall’u bırakmak zorunda kalmıştı. Tucci’nin yerini Michael Pena aldı.

Bilim kurgu türündeki Moonfall’un oyuncu kadrosuna son olarak Carolina Bartczak, Maxim Roy ve Stephen Bogaert eklenmişti. Michael Pena ise Stanley Tucci’nin yerine geçerek onlara katıldı. American Hustle, Crash, End of Watch, Ant-Man gibi yapımlardan tanıdığımız Pena’nın Moonfall’da nasıl bir rolle karşımıza çıkacağı bilinmiyor. Ama Stanley Tucci, Tom Phillips’e hayat verecekti. Doğrudan Pena’nın bu karakter için seçilip seçilmediği açıklanmadı.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan Patrick Wilson’ın rolü, gözden düşen bir NASA astronotu olacak. Wilson’ın karakteri gittiği son uzay yolculuğunu trajik bir şekilde sonlandırmak zorunda kalır. All The Money In The World ile tanıdığımız Charlie Plummer ise Wilson’ın oğlunu canlandıracak. Halle Berry’nin eski bir NASA astronotu olduğu ve yaklaşan felaketi ilk fark edenlerden biri olacağı söyleniyor. Ayrıca Moonfall’un oyuncu kadrosunda Donald Sutherland, John Bradley, Eme Ikwuakor gibi isimler yer alıyor.

Emmerich Moonfall’u, “2012”nin ortak yazarı Harald Kloser’ın, Spenser Cohen’le birlikte kaleme aldığı bir senaryodan yola çıkarak yönetecek. Moonfall’da tanımlanamayan nedenlerle Ay, Dünya’daki yörüngesinden çıkar ve tabii çarpışma yaşanabilecek şekilde yeni konumunu alır. Çarpışma gerçekleşmeden önce pek de popüler olmayan insanlardan oluşan bir astronot ve bilim insanı ekibi uzaya son kez yolculuk yapacak ve işleri düzeltmeye çalışacaktır. Ekip, herkesi ardında bırakacak ve Ay’ın yörüngesine ayak basmak üzere tüm riski alacaktır. Tek amaçları ise Dünya’yı kurtarmaktır.

Moonfall’un 2022 yılında gösterime girmesi planlanıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz