Marvel’ın M.O.D.O.K. dizisi ilk görselleri ile karşımızda – ShiftDelete.Net

Marvel’ın M.O.D.O.K. dizisi ilk görselleri ile karşımızda – ShiftDelete.Net

  Kasım 10, 2020

  11 Okunma

Marvel yapımlarının tek çatıda buluşması olarak adlandırdığımız Disney Plus için yeni bir içerik duyurusu yapıldı. Karşınızda M.O.D.O.K. dizisi.

Marvel evreni 2019 yılında 11 yıllık bir maceraya noktayı koymuştu. Ardından planlarını dizilere odaklanma yönüne çeviren şirket, Disney Plus servisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Disney Plus’da yer alması planlanan dizilere bir yenisi ekleniyor. Marvel’ın çizgi romanlarında sıkça işlenen M.O.D.O.K. karakteri, dizisi ile bizleri yeni bir maceraya götürecek.

Spider-Man 3 filmi için kötü adam belli oldu! Spider-Man 3 filmi için kötü adam belli oldu!

Spider – Man 3 filmi için kötü adam ortaya çıktı. Koronavirüs ile ortaya çıkan sarkmayla gündemde olan film için ilk bilgiler gelmeye başladı.

M.O.D.O.K. dizisi ilk defa göründü

Disney çatısı altındaki Marvel, tüm yapımlarını tek platformda izleyiciye sunmak adına Disney Plus servisine ortak olmuştu. Şu an yeni dizilerden hiçbiri çıkış yapmamış olsa da platformda Marvel’ın şu ana kadar çıkmış tüm filmleri ve dizileri bulunuyor. Bu yılın sonunda ilk dizinin yayına girmesi ile süper kahraman yapımları arasında büyük bir rekabet oluşacak gibi görünüyor.

M.O.D.O.K. çizgi romanlarda psişik güçlere sahip olan kötü bir karakterdir. Çizgi roman evreninin hatrı sayılır kötülerinden olarak bilinir. Çıkacak dizi bir animasyon dizisi olacak, büyük ihtimal karakteri yine kötü bir haliyle göreceğiz. Dilerseniz dizinin ilk görsellerine bakalım.

m.o.d.o.k. dizisi m.o.d.o.k. dizisi m.o.d.o.k. dizisi

Çizim tarzında keskin hatlar kullanılmış olsa da çizgi romanlardaki M.O.D.O.K.’u bu animasyonda göremeyeceğiz gibi görünüyor. Karakterin zalim ve kana susamış görüntüsünün bu dizide pek olmadığını söyleyebiliriz. Yine de dizi hakkında elimizde çok az bilgi varken beklemek en doğru hareket olacak.

Sizler bu görselleri nasıl yorumluyorsunuz?

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz