Mads Mikkelsen, Johnny Depp’in yerine en güçlü aday – ShiftDelete.Net

Mads Mikkelsen, Johnny Depp’in yerine en güçlü aday – ShiftDelete.Net

  Kasım 11, 2020

  57 Okunma

Johnny Depp'in adının karıştığı skandalların ardından yeni Grindewald için en güçlü adayın Mads Mikkelsen olduğu iddaları geldi.

Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı iddialarının ardından Warner Bros., Depp’in rol aldığı Fantastik Canavarlar serisinden ayrılmasını istemişti. İsteğe saygı duyduğunu belirterek rolü bırakan Depp’in ardından serinin kalan 3 filminde Grindewald karakterini kimin canlandıracağı merak ediliyordu. Bu merak kısa sürede ortadan kalkabilir. Zira rol için stüdyonun Mads Mikkelsen ile görüşmelere başladığı öğrenildi.

Netflix televizyonlaşıyor! Gerçek zamanlı yayın geliyor Netflix televizyonlaşıyor! Gerçek zamanlı yayın geliyor

Netflix Direct modu Fransa’da test edilmeye başlandı. Geleneksel televizyonculuk anlayışı neden bu platformda test ediliyor? İşte cevabı!

Mads Mikkelsen yeni Grindewald olaya çok yakın

Deadline tarafından öğrenilen bilgilere göre, Fantastik Canavarlar 3’ün yönetmeni David Yates, Grindewald rolünü üstlenmesi için Warner Bros.’a Mikkelsen’i aday gösterdi. Serinin 3. filmi için Jude Law, Eddie Redmayne gibi başrol oyuncularının sahnelerinin çekildiği sırada stüdyo filmin galasını 2021 yılından 2022’ye kaydırmıştı.

Mads Mikkelsen, Johnny Depp'in yerine en güçlü aday

Serinin ilk 2 filminde rol alan Johnny Depp, bir İngiliz gazetesine rolden ayrılışıyla ilgili “Fantastik Canavarlar’daki Grindewald rolünden Warner Bros. tarafından istifa etmem istendiğini ve bu talebe saygı duyarak kabul ettiğimi bilmenizi isterim” açıklamasını yapmıştı.

Danimarkalı aktör Mads Mikkelsen, birçok kişi için role en uygun isim olarak nitelendiriliyor. Hannibal, Casino Royale, Dr Strange gibi yapımlardan tanıdığımız Mikkelsen, Hideo Kojima’nın başyapıtlarından biri olan Death Stranding’de de kendine yer bulmuştu.

Henüz ismi belli olmayan serinin 3. filminin çekimlerine normalde Mart ayında başlanması planlanıyordu. Ancak o zamanda çıkan salgın nedeniyle çekimler Eylül ayına kadar stüdyo tarafından ertelenmişti.

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz