Liam Neeson, Naked Gun’ın Yeniden Çevrimi Hakkında Konuştu

Liam Neeson, Naked Gun’ın Yeniden Çevrimi Hakkında Konuştu

  Temmuz 26, 2021

  22 Okunma

Neeson, proje hakkında heyecanlı olduğunu söyledi

Kağıt üzerinde, Liam Neeson’ın potansiyel olarak Leslie Nielsen’li film serisi The Naked Gun’ın yeniden çevriminde rol alacağını duymak, kulağa çok tuhaf ve çılgın bir şey gibi geliyor. Neeson, son on yılda Batman Begins ve Taken filmleri gibi büyük aksiyon rolleriyle çok daha fazla tanınır hale geldi ve onu 2000’lerin en gözde aksiyon kahramanlarından biri haline getirdi. Neeson, The Ice Road filmi hakkında konuşmak için verdiği bir röportajda, Neeson’a fikrin nasıl ortaya çıktığı soruldu ve heyecanlanmaya değer görünen bir güncelleme geldi.

Nesson; “Seth ve ekibinin bir taslak üzerinde çalıştığını biliyorum, çok heyecanlıyım ve Seth’in bunu kendisinin yönetebileceğini düşünüyorum ve umuyorum. Herhangi bir tarih belirlenmedi sanırım. Seth’e yaklaşanın Paramount Pictures olduğuna inanıyorum ve Seth de bana yaklaştı. Bu yaklaşık bir buçuk yıl önceydi, belki iki yıl önceydi.” dedi.

Neeson ve MacFarlane’in The Naked Gun’daki ortaklığını gerçek bir olasılık olarak kabul etmek için biraz erken ama göz önünde bulundurulması gereken şey, ikilinin geçmişte birçok kez birlikte çalışmış olması. MacFarlane’in A Million Ways To Die In The West filminde kötü adam olarak Neeson yer alırken, aynı zamanda Ted 2 ve The Orville dizisindeki küçük cameo sahnelerinde de yer aldı.

Neeson, The Ice Road’daki heyecan verici rolü ve yakın zamanlı geçmiş ve gelecek rolleriyle tamamen bir aksiyon yıldızı. Yıllar önce de Oscar adaylıkları kazanan bir drama aktörüydü. Bir seri olma ihtimali olan komedi filminde oynamak kariyeri için oldukça zor bir karar olacak. Bunun yanı sıra, Seth MacFarlane, Çıplak Silah’ı yeni bir nesil için tüm politik görkemiyle sunmaktan korkmayan birkaç kişiden biri olacaktır.

TRANSLATE with x

English

Arabic
Hebrew
Polish
Bulgarian
Hindi
Portuguese
Catalan
Hmong Daw
Romanian
Chinese Simplified
Hungarian
Russian
Chinese Traditional
Indonesian
Slovak
Czech
Italian
Slovenian
Danish
Japanese
Spanish
Dutch
Klingon
Swedish
English
Korean
Thai
Estonian
Latvian
Turkish
Finnish
Lithuanian
Ukrainian
French
Malay
Urdu
German
Maltese
Vietnamese
Greek
Norwegian
Welsh
Haitian Creole
Persian

TRANSLATE with

COPY THE URL BELOW

Back

EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE

Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal
Back

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz