Lashana Lynch, Müzikal Film “Matilda”da Miss Honey Olacak

Lashana Lynch, Müzikal Film “Matilda”da Miss Honey Olacak

  Ocak 8, 2021

  24 Okunma

Netflix müzikali Matilda'nın oyuncu kadrosunda Lashana Lynch katıldı.

Captain Marvel ve No Time To Die’ın yıldız oyuncusu Lashana Lynch, Netflix yapımı Matilda The Musical’ın kadrosuna eklendi. Lynch, 1996 yapımı Matilda filminde Embeth Davidtz’in canlandırdığı Miss Honey karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Matthew Warchus’un yönetmen koltuğuna oturacağı Matilda The Musical’ın oyuncu kadrosuna Lashana Lynch katıldı. Ayrıca Ralph Fiennes’in de filmde yer alacağı söyleniyor, ancak kesin bir bilgi bulunmuyor. Matilda The Musical, Roald Dahl’ın kitabına dayanıyor. Ama esas uyarlanacağı eser, Dennis Kelly’nin müzikal oyunu. Müzikal, 2010 yılından itibaren özellikle Londra’da sergileniyordu ve birçok tiyatro ödülüne layık görülmüştü.

Roald Dahl’ın sevilen romanına dayanan Matilda, zeki bir kızın hayatına odaklanıyor. Wormwood ailesinin kızı olan Matilda, oldukça zeki bir kızdır. Ailesi onun tam bir baş belası olduğunu düşünse de Matilda’ya göre durum tam tersidir. İnsanları dolandırarak para kazanan Bay ve Bayan Wormwood günlerini televizyon başında pinekleyerek geçirir. Her şeyi kendi başına öğrenebilecek kapasiteye sahip olan Matilda, evde kötü ebeveynleri okulda ise korkunç okul müdürü ile uğraşmak zorunda kalır. Matilda, sınıf arkadaşlarının desteği ve sınırsız hayal gücü ile kaderini değiştirmeye çalışır.

Matilda, Netflix’e geçiş yapmadan önce Sony’nin ellerinde bulunuyordu. Muhtemel olarak coronavirüs salgını, stüdyonun gelecek planlarını minimalize etmesine neden oldu. Filmde, tiyatro oyununun eserlerine imza atan Tim Minchin’in müzikleri kullanılacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz