Kingdom Come: Deliverance için live action yapımı yolda – ShiftDelete.Net

Kingdom Come: Deliverance için live action yapımı yolda – ShiftDelete.Net

  Kasım 10, 2020

  26 Okunma

Orta Çağ RPG oyunu Kingdom Come: Deliverance için yapımcı stüdyo Warhouse Studios, live action bir projede Wild Sheep ile ortak çalışıyor.

Warhouse Studios tarafından geliştirilen Orta Çağ RPG oyunu olan Kingdom Come: Deliverance için yakın zamanda bir canlı aksiyon uyarlaması üzerinde çalışıldığı duyurulmuştu. Stüdyo daha önce Yakuza’nın da canlı aksiyon filmini üstlenen Wild Sheep ile projede ortak çalışma yürütüyor.

Snapdragon 875 ve Apple A13 Bionic karşı karşıya!

Kingdom Come: Deliverance için canlı aksiyon uyarlaması geliyor

Variety’nin haberine göre yapımın film mi yoksa dizi mi olacağı henüz belli değil. Stüdyo tarafından uyarlama için yazar ve yönetmen arayışları için hummalı bir çalışma olduğu da gelen bilgiler arasında. Netflix eski yöneticisi ve aynı zamanda Wild Sheep’in kurucularından olan Erick Barmack, yapımı The Witcher’la karşılaştırarak “Yerel olarak alakalı, ancak yapımcıların aradığı popülerliğe sahip değil. Ama yine de ABD dışındaki gördüğü ilgi de bir o kadar şaşırtıcı” diyerek yapımın potansiyeli hakkında ümit olduğunu belirtti.

Kingdom Come: Deliverance

Özellikle tarihi dizi ve filmlerin hem oyunlardan hem de kitaplardan örnek alınarak çekildiği günümüzde, atılan bu adım modaya ayak uydurmak olarak da görülebilir.

Oyun, henüz Resident Evil, Monster Hunter ya da The Witcher kadar popülerliğe erişememiş durumda. Ancak yine de yapım için düşünülen proje, tanıtımı için çok büyük bir atılım olabilir gibi duruyor. Henry isimli bir demircinin oğlunu canlandırdığınız oyunda, şövalyelik yolcuğunda karakterimize eşlik edebilirken, yaptığımız seçimler ve görevler aracılığıyla hikayemizi şekillendirebiliyoruz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz