“Jurassic World: Dominion” Çekimleri Sona Erdi

“Jurassic World: Dominion” Çekimleri Sona Erdi

  Kasım 9, 2020

  44 Okunma

Colin Trevorrow ve ekibi, Jurassic World: Dominion'ın çekimlerini tamamladı.

Pandemi süresince devam ettirilmeye çalışılan “Jurassic World: Dominion” çekimlerinin sonuna gelindi. Colin Trevorrow ve Sam Neill’in yaptığı resmi açıklamaya göre ekip setteki işlerini tamamlamış bulunuyor. Jurassic World: Dominion seti, coronavirüs salgını nedeniyle devam ettirilememiş ve ancak Temmuz ayında ekip geri dönmeyi başarmıştı.

Jurassic World: Dominion’ın çekimlerinin tamamlandığı resmi olarak açıklandı. Colin Trevorrow “Jurassic World: Dominion’ı bitirdik. Harika oyuncularımız ve ekibimize çok minnettarım. Bir aile olduk.”  sözleriyle açıklamada bulundu. Sam Neill ise yönetmeni alıntıladı ve “Filmi tamamlayamayacağımızı düşündüğümüz günlerimiz oldu. Ama başardık. Neredeyse imkansız görünen bir şeyi başardık. Harika ekip. Harika kadro. Üst düzey yönetmen.”

There were days we thought we might not make it. But we have…we pulled off what seemed well nigh impossible . Great crew. Lovely cast . Top director. Phew- and CELEBRATIONS. #JurassicWorldDominion #JurassicPark https://t.co/MCzIo3efxF

— Sam Neill (@TwoPaddocks) November 8, 2020

Jurassic World devam filminin yıldızları bir kez daha Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard olacak. Ama Steven Spielberg’ün yönetmeni olduğu Jurassic Park filmlerinden üç sürpriz isim Dominion’a katılmıştı. Usta oyuncular Jeff Goldblum, Laura Dern ve Sam Neill’ı Dominion filminde bir kez daha yıllar sonra bu evrende izleme şansı yakalayacağız.

Jurassic World: Dominion’ın vizyon tarihi coronavirüs nedeniyle ertelenmişti. 2021’in yaz aylarında vizyona girmesi planlanan filmin tarihi 10 Haziran 2022’ye alındı. Filmin çekimleri öncelikle diğer prodüksiyonlar gibi Mart’ta ilk kez durdurulmuştu. Ekip sete yüksek bütçeli coronavirüs önlemleri alarak geri dönmüştü. Ancak yine de ekipten birkaç kişinin coronavirüse yakalandığı görülmüştü. Bu nedenle set bir kez daha durdurulmuş ve birkaç hafta süren karantinanın ardından tam gaz ekip çekimlere dönerek prodüksiyonu tamamlamayı başardı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz