Judy Greer, Bağımsız Film ‘Mabel’ın Başrolünde

Judy Greer, Bağımsız Film ‘Mabel’ın Başrolünde

  Temmuz 26, 2021

  20 Okunma

Greer, yoğun temposuna bir projeyi daha ekledi

Judy Greer için yoğun bir hafta. Daha önce LA Bound adlı bağımsız filmde oynayacağı duyurulan yıldız oyuncu, Nicholas Ma’nın yönettiği uzun metrajlı Mabel filminde Mrs. G. karakterini oynayacak. Joy Goodwin ve Ma, tek arkadaşları evini çevreleyen bitkiler ve ağaçlar olan Callie’nin etrafında dönen Mabel’ın senaryosunu yazdı.

Callie, babasının işi, aileyi kısır bir alt seviyeye taşıdığında, en iyi arkadaşı Mabel adında bir saksı bitkisi dışında tamamen izole edilmiştir. Callie için Mabel bir akran, bir dost, belki gözden kaçan veya görünmeyen ama yine de çok canlı bir arkadaş. Bu dokunaklı hikayede yapımcılar Helen Estabrook, Luca Borghesde ve Ben Howe olacak.

Greer, daha sonra Universal/Blumhouse’un merakla beklenen, David Gordon Green’in yönettiği ve 15 Ekim’de vizyona girecek olan devam filmi Halloween Kills’te görülebilir. Şu anda, yönetmen Julia Hart için Uma Thurman ve Grace VanderWaal ile birlikte Disney+ için çekilen uzun metrajlı Hollywood filmi Stargirl’deki çalışmasıyla meşgul durumda.

Greer ayrıca; Jason Sudeikis ve Lee Pace’le birlikte John DeLorean biyografisi Driven’da, Richard Linklater’ın Where’d You Go Bernadette’sinde Cate Blanchett’in karşısında ve Buffaloed filminde Zoey Deutch’un karşısında rol alıyor. Greer’in diğer filmleri arasında Clint Eastwood’un The 15:17 to Paris’i, Jurassic World, War for the Planet of the Apes, Marvel’ın Ant-Man serisi, MGM’nin Carrie yeniden çevrimi, Paramount’un Playing With Fire’ı ve Alexander Payne’in yönettiği ve Greer’in başrolde George Clooney’le birlikte yer aldığı Oscar ödüllü The Descendants sayılabilir.

TRANSLATE with x

English

Arabic
Hebrew
Polish
Bulgarian
Hindi
Portuguese
Catalan
Hmong Daw
Romanian
Chinese Simplified
Hungarian
Russian
Chinese Traditional
Indonesian
Slovak
Czech
Italian
Slovenian
Danish
Japanese
Spanish
Dutch
Klingon
Swedish
English
Korean
Thai
Estonian
Latvian
Turkish
Finnish
Lithuanian
Ukrainian
French
Malay
Urdu
German
Maltese
Vietnamese
Greek
Norwegian
Welsh
Haitian Creole
Persian

TRANSLATE with

COPY THE URL BELOW

Back

EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE

Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal
Back

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz