Jackie Chan, Artık Neden Amerikan Sinemasıyla Çalışmadığını Açıkladı

Jackie Chan, Artık Neden Amerikan Sinemasıyla Çalışmadığını Açıkladı

  Kasım 4, 2020

  30 Okunma

Jackie Chan'den açıklama geldi.

Çin Sineması’nın en önemli oyuncularından biri olan Jackie Chan, 66 yaşına basmış olmasına rağmen aksiyon kariyerine tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Vanguard yapımında rol alan Chan, filmin fragmanının yayınlanmasının ardından Brezilya mikrofonlarına konuştu. Oyuncu, neden artık Amerikan Sineması ile işbirliğine gitmediğinden bahsetti.

Stanley Tong’un yönetmenliğini üstlendiği Vanguard, usta oyuncu Jackie Chan’in 100’ün üzerinde yapımla ilerlettiği kariyerinin son filmi. Oyuncu bir kez daha bir aksiyon filminde rol almış oldu. Daha önce Amerikalı sinemacılarla birçok filmi hayata geçirmiş olan Jackie Chan, Amerikan Sineması ile ilgili Brezilya basınına konuştu. Chan, Owen Wilson ile The Shanghai, Chris Tucker ile Rush Hour ve Jaden Smith ile Karate Kid filmini çekmişti. Şimdilerde ise Hollywood ile bir ilişkisi bulunmuyor. Jackie Chan bu konuda şu sözleri sarf etti: “İzleyicilerin her yıl Jackie Chan’in farklı bir yönünü görmesini istiyorum. İzleyicilerin beni aksiyon filmlerinde de oynayan biri olarak görmesini istiyorum. Aksiyon oyuncusu olarak değil. Kendimi tekrar etmeyi sevmiyorum.”

Filmde Tang Huanting’in kurucusu olduğu Vanguard, uluslararası üne sahip olan ileri teknolojili bir güvenlik ajansıdır. Bir gün iş insanı Qin’in kızı bir grup terörist tarafından kaçırıldığında Vanguard ekibi, genç kadını babası ile kısa sürede yeniden bir araya gelmesi için harekete geçer. Ancak görev sırasında işler ters gider ve Qin’de teröristlerin eline geçer. Tang sadece müşterisini değil, birçok insanın hayatını kurtarmak için ekibin başına geçer.

Chan’in Vanguard filmi Çin’de Eylül ayı içerisinde izleyici karşısına çıktı. Amerika’da ise 20 Kasım’da sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz