Hızlı ve Öfkeli hayranlarını üzen haber

Hızlı ve Öfkeli hayranlarını üzen haber

  Kasım 3, 2020

  14 Okunma

Vin Diesel, birçok sinama sever tarafından beğenilen serisinin son filmi olacak olan Hızlı ve Öfkeli 11 hakkında açıklama yaptı.

Birçok sinema sever tarafından beğenilen Hızlı ve Öfkeli serisi 6. filminden izleyicileri farklı bir maceraya sürükledi. Hobbs ve Shaw karakterlerinin katılmasıyla birlikte aksiyon oranı artan serinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 11 olacak.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw 2 için sevindiren haber Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw 2 için sevindiren haber

Geçtiğimiz haftalarda corona virüsü nedeniyle Hızlı ve Öfkeli 9 filminin 2021 yılına ertelendiği açıklanmıştı. Dwayne Johnson, Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw 2 filmi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Hızlı ve Öfkeli 11 serinin son filmi olacak

Pandemi süreci nedeniyle ertelenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 2 Nisan 2021 tarihine ertelenmişti. Hızlı ve Öfkeli 9 filminin gecikmesi Hızlı ve Öfkeli filmi için geliştirilen oyun için de kötü etki yaratmıştı. 7 Ağustos tarihinde gecikmeli olarak yayınlanan Hızlı ve Öfkeli Crossroads, oyuncuların beklentilerini ne yazık ki karşılamadı.

Hızlı ve Öfkeli 11 serinin son filmi olacak

Hızlı ve Öfkeli serisi her ne kadar iyi gişe hasıtlatına sahip olasa da serinin bitirileceği söylentiler arasında yer alıyordu. Vin Diesel, Total Film adlı yayın verdiği röportajda Hızlı ve Öfkeli 10 filminin birkaç bölüme ayrılacağını ve Hızlı ve Öfkeli 11 ile serinin biteceğini açıkladı.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw filminin seyirci tarafından beğenilmesiyle 2. filmi çekileceği duyurulmuştu. 760 milyon dolar gişe hasılatı ile karşımıza çıkan Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw filminin birden fazla devam filmi karşımıza çıkacağı düşünülüyor.

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz