Gerard Butler Night Has Fallen ile Geri Dönüyor!

Gerard Butler Night Has Fallen ile Geri Dönüyor!

  Kasım 10, 2020

  57 Okunma

Gerard Butler “Fallen” serisinde canlandırdığı Mike Banning rolü ile ekranlara geri dönüyor. “Olympus Has Fallen”, “London Has Fallen” ve “Angel Has Fallen” filmleri “Night Has Fallen” devam filmi ile seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Gerard Butler’ın gözü kara bir koruma olan Mike Banning karakterine h...

Gerard Butler “Fallen” serisinde canlandırdığı Mike Banning rolü ile ekranlara geri dönüyor.

“Olympus Has Fallen”, “London Has Fallen” ve “Angel Has Fallen” filmleri “Night Has Fallen” devam filmi ile seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Gerard Butler’ın gözü kara bir koruma olan Mike Banning karakterine hayat verdiği serinin dördüncü filmi için çalışmalara başlandı.

Ric Roman Waugh’un yönetmeni olduğu filmin senaryosunu ise Robert Mark Kamen yazıyor. Filmin konusu ile ilgili henüz bir bilgi verilmese de “Night” kodu ABD’nin enerji kaynakları olarak geçiyor, bunun yanında filmin bir salgın durumunu da konu edinebileceği muhtemel. Filmde Morgan Freeman ise ABD başkanını canlandırıyor.

Yapılan açıklamalara göre filmin Bulgaristan’da çekimlerine başlayacağı belirtildi. Filmle ilgili diğer detaylar ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz