Furiosa Filminin Vizyon Tarihi 2023 Yılına Ertelendi

Furiosa Filminin Vizyon Tarihi 2023 Yılına Ertelendi

  Ocak 8, 2021

  23 Okunma

George Miller’ın yönetmeni olduğu “Furiosa” filminin yeni vizyon tarihi 2023 olarak belirlendi. Koronavirüs salgınından dolayı 2020 yılında birçok yapım çekimlerini durdurdu, vizyon tarihlerini erteledi. Değişen vizyon tarihlerindeki karmaşa 2021 yılında da devam edecek gibi görünüyor. Sinema salonlarının hizmetlerine ara vermesinden dol...

George Miller’ın yönetmeni olduğu “Furiosa” filminin yeni vizyon tarihi 2023 olarak belirlendi.

Koronavirüs salgınından dolayı 2020 yılında birçok yapım çekimlerini durdurdu, vizyon tarihlerini erteledi. Değişen vizyon tarihlerindeki karmaşa 2021 yılında da devam edecek gibi görünüyor.

Sinema salonlarının hizmetlerine ara vermesinden dolayı Warner Bros. radikal bir karar ile 2021’de vizyona girecek bütün filmleri için vizyon tarihi ile aynı anda HBO Max’te filmlerin yayınlanması kararı aldı. Ancak bu kararı eleştiren birçok yönetmen ve stüdyo, filmlerin sadece sinemada gösterime girmesi için bazı yaptırımlar ve anlaşmalar ile filmlerini sinemalarda seyirci ile buluşturma yoluna gitmeyi planlıyor.

Son yapılan açıklama ile bu filmlerin arasına Mad Max evreninde geçen “Furiosa” filmi girdi. George Miller’ın yönettiği film, sadece sinemalarda gösterime girmesi için vizyon tarihini erteledi. Filmin yeni vizyon tarihi ise 2023 olarak açıklandı.

“Mad Max: Fury Road” filminin öncesini anlatacak film Furiosa karakterinin hikâyesini odağına alacak. Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth ve Yahya Abdul-Mateen II gibi ünlü isimleri kadrosunda barındıran film için bir süre daha beklememiz gerekecek.

“Furiosa” filminin 21 Temmuz 2023 tarihinde sadece sinemalarda vizyona girmesi planlanıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz