En çok kâr getiren korku filmi karakteri belli oldu!

En çok kâr getiren korku filmi karakteri belli oldu!

  Kasım 3, 2020

  66 Okunma

Forbes'ta en çok kâr getiren korku filmi karakteri açıklandı. En çok kâr getiren korku filmi karakteri ne Freddy ne de Jason oluyor.

Tüm zamanların en çok kazanç sağlayan korku filminin belli olmasının ardından şimdi de Forbes’ta en çok kâr getiren korku filmi karakteri açıklandı. En çok kâr getiren korku filmi karakteri ne Freddy ne de Jason oluyor. Aslında pek çoğumuzun bildiği ve gişe tarafına gelince oldukça önemli başarılara imza atmış olan filmin akıllara kazınan karakteri oluyor. İşte o karakter:

Tüm zamanların en çok kazanç sağlayan korku filmi Tüm zamanların en çok kazanç sağlayan korku filmi

Tüm zamanların en çok kazanç sağlayan korku filmi ya da en çok kâr getiren korku filmi sizce hangisi olmuştur? İşte o film:

En çok kâr getiren korku filmi karakteri belli oldu

Korku filmleri çoğunlukla ya doğa üstü karakterlere dayanıyor ya da katliam odaklı acımasız karakterlere. Hâl böyle olunca hikâyesi olan ve bir neden sebebiyle insanları katleden karakterler beyaz perdede dikkat çekebiliyor. Bu sebeple en çok kâr getiren karakterin Freddy veya Jason olması bekleniyor zira bu karakterlerin bilgisayar oyunlarında da oldukça fazla karşımıza çıktığını görüyoruz.

Forbes’tan Scott Mendelson, konu hakkında bir araştırma

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz