Dwayne Johnson’ın Hayatına Odaklanacak ‘Young Rock’ın Kadrosu Şekilleniyor

Dwayne Johnson’ın Hayatına Odaklanacak ‘Young Rock’ın Kadrosu Şekilleniyor

  Ekim 1, 2020

  58 Okunma

Johnson, kendisinin farklı yaşlarını canlandıracak oyunculara karar verdi

Dwayne Johnson, gençlik yıllarına hayat verecek oyuncuları açıkladı. Johnson’ın yapımcılığını üstlendiği ve başrolünü oynadığı yeni NBC komedisi “Young Rock”, Adrian Groulx’u 10 yaşındaki Dwayne (dürüst, inatçı, etkilenebilir ve cesur olarak tanımlanıyor), Bradley Constant’ı 15 yaşındaki hali (normal bir genç olarak uyum sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapıyor) ve “Marco Polo” yıldızı Uli Latukefu’yu 18-20 yaşları arasındaki versiyonu olarak (Üniversitede burslu olarak futbol oynamak üzere yeni işe alındığında) karşımıza çıkaracak.

Oyuncu kadrosuna ayrıca, Dwayne’in güçlü ve pozitif annesi Ata Johnson rolünde Stacey Leilua yer alırken, Dwayne’in karizmatik ve çekici babası rolünde “Harriet” oyuncusu Joseph Lee Anderson canlandıracak. Ana Tuisila ise, Dwayne’in olması gerektiği acımasız halini borçlu olduğu, bir iş insanı olan tatlı büyükannesi Lia Maivia rolünde yer alacak.

2021’de prömiyeri yapılması planlanan “Young Rock”, Johnson’ın çocukluğunu, güçlü ve dirençli bir ailede büyümekten, profesyonel güreş ailesinin vahşi karakterleriyle çevrili olmaya ve Miami Üniversitesi’nde futbol oynadığı yıllara kadar anlatacak. Johnson’ı bugün olduğu adama ve yol boyunca tanıştığı hayattan daha büyük karakterlere dönüştüren yolculuğunu keşfedecek. Johnson, Instagram üzerinden paylaşımlarda bulundu ve aynı zamanda serideki prodüksiyonun resmen devam ettiğini de bildirmiş oldu.

Seri, pilot bölümü Jeff Chiang’la birlikte yazan Nahnatchka Khan’dan geliyor. Her ikisi de Johnson’la birlikte Seven Bucks Productions markası altında yönetici yapımcılığı üstleniyor. Yürütücü yapımcılar arasında ayrıca Seven Bucks’tan Dany Garcia, Hiram Garcia ve Brian Gewirtz ile Khan’ın Fierce Baby Productions şirketinden Jennifer Carreras bulunuyor. Johnson kısa süre önce “Jumanji: The Next Level” da rol aldı ve bir sonraki Disney filmi “Jungle Cruise”da da rol alacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz