Disney Plus kritik eşiği geçti: İşte yeni abone sayısı!

Disney Plus kritik eşiği geçti: İşte yeni abone sayısı!

  Kasım 16, 2020

  24 Okunma

Disney Plus yeni abone sayısı ile popüler platformlara yaklaşıyor. Özellikle The Mandalorian dizisinin yeni sezonunun gelmesi etkili oldu.

İçerik izleme platformları abone sayılarını artırmak adına filmlerinin ve dizilerinin hem niteliklerini hem de niceliklerini artırıyor. Bu noktada dünyanın en popülerleri arasında yer alan Netflix, Amazon Prime Video, Apple TV Plus ve abone sayısını her geçen gün artıran Disney Plus da bulunuyor. Bunların yanında Disney Plus yeni abone sayısı ile dikkat çekiyor.

Disney Plus deneme sürümüne veda ediyor Disney Plus deneme sürümüne veda ediyor

Gittikçe popülerleşen dijital medya servisi Disney Plus deneme sürümü özelliği kaldırıldı. Artık kullanıcılar ücretsiz dizi ve film izleyemeyecek.

Disney Plus yeni abone sayısı ile popüler platformlara yaklaşıyor

Disney içerik hizmeti sunduğu Disney Plus için dördüncü çeyrek raporu yayımladı. Bu yayımlanan yeni rapora göre, platformun 3 Ekim tarihi itibarıyla 73,7 milyon abonesi bulunuyor. Tam bir yıl önce kurulan platform, kısa süre içinde belirlenen abone sayısına ulaşmayı başardı. Öyle ki yayın hizmeti, Disney’in 2024 yılına kadar 60 ila 90 milyon aboneye ulaşma hedefini çoktan aştığını duyurdu.

https://shiftdelete.net/disney-plus-deneme-surumu-veda-ediyor

Koronavirüs sebebiyle karantina dönemine giren milyonlarca insan evde daha fazla vakit geçirmesiyle bağlantılı olarak İnternet üzerinden dizi ve film izleyebilecekleri hizmetlere yöneldi. Bu durumdan oldukça kârlı çıkan Netflix ve Disney Plus gibi platformlar, kullanıcılarına yeni içerikler sundu. Hatta Disney, geçtiğimiz ay koronavirüs salgını sırasında izlemeye öncelik veren büyük bir yeniden yapılanmayı duyurmuştu.

Disney Plus’ın yıldız içeriklerinden birisi olan Star Wars orijinal dizisi The Mandalorian, ikinci sezonu ile izleyicilerin karışısında 30 Ekim tarihinde çıkmıştı. Dizinin yeni sezonu ile birlikte abonelikler yaklaşık yüzde 3 oranında artış gösterdi.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz