Dexter Geri Dönüyor!

Dexter Geri Dönüyor!

  Ekim 19, 2020

  28 Okunma

Michael C. Hall Dexter karakteri ile geri dönmeye hazırlanıyor. 2006 yılında yayın hayatına başlayan “Dexter” dizisi çıktığı andan itibaren büyük ilgi gördü. Dizinin başarısı yıllar içinde devam etti ve birçok ödül kazandı. 2013 yılında final yapan dizi geçtiğimiz gün Twitter hesabından yapılan bir paylaşımla mini d...

Michael C. Hall Dexter karakteri ile geri dönmeye hazırlanıyor.

2006 yılında yayın hayatına başlayan “Dexter” dizisi çıktığı andan itibaren büyük ilgi gördü. Dizinin başarısı yıllar içinde devam etti ve birçok ödül kazandı. 2013 yılında final yapan dizi geçtiğimiz gün Twitter hesabından yapılan bir paylaşımla mini dizi olarak ekranlara geri döneceğini müjdeledi.

Dexter Morgan, Miami Polis Departmanı’nda çalışmaktadır. Olay yeri inceleme dedektifi olan Dexter’ın uzmanlığı ise kan sıçrama analizidir. Dexter’ın bilinmeyen bir hayatı daha vardır. Herkesten sakladığı bu hayatında Dexter bir seri katildir.

“Darkly Dreaming Dexter” adlı romandan uyarlanan bu hikâye yıllar içinde romandan bağımsız bir hikâye olarak devam etti.

Dexter’ın yeni mini dizisinin yapımcılığını orijinal seriden tanıdığımız Clyde Phillips üstleniyor. Dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı henüz belli olmasa da yapım için çalışmalara başlandı.

“Dexter” dizisinin Twitter gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz