David Fincher’ın Netflix filmi Mank için ilk fragman

David Fincher’ın Netflix filmi Mank için ilk fragman

  Ekim 10, 2020

  51 Okunma

Netflix filmi Mank, David Fincher imzalı olarak geçen ayın başlarında fotoğraflar ile karşımıza çıkmıştı. Film için ilk fragman yayımlandı.

Netflix filmi Mank, David Fincher imzalı olarak geçen ayın başlarında fotoğraflar ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise film için ilk fragman yayımlandı. Siyah beyaz formatta çekilen film Fincher‘ın hayata geçirebilmek için askıya aldığı Mindhunter‘ın ardından çektiği ilk film olarak kayıtlara geçiyor.

David Fincher imzalı yeni Netflix filmi Mank

David Fincher imzalı yeni Netflix filmi Mank

Netflix ünlü yönetmenlerle çalışmaya devam ediyor. David Fincher imzalı yeni Netflix filmi Mank da bu çalışmanın bir sonucu. Filmin detayları:

Netflix filmi Mank birkaç ay sonra izlenebilecek!

Citizen Kane’in senaristlerinden Herman Mankiewicz’in hayatını anlatan Mank, bir dönem filmi ve siyah beyaz formatta karşımıza çıkıyor. Film ünlü yönetmenin imzasını taşıdığı için ekstra merak ediliyor. Hem yönetmeni hem de yıldız oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Netflix filmi, David Fincher’in babası Jack Fincher’in ölümünden önce kaleme aldığı bir senaryoya uzanıyor.

Oyuncu kadrosunda ise karşımıza; Gary Oldman, Amanda Seyfried, Lily Collins, Tom Burke, Charles Dance, Tuppence Middleton, Arliss Howard, Joseph Cross, Ferdinand Kingsley, Jamie McShane, Sam Troughton, Toby Leonard Moore ve Tom Pelphrey gibi yıldızlar çıkıyor. David Fincher bu

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz