David Fincher Netflix’i seçti: Anlaşma imzalandı!

David Fincher Netflix’i seçti: Anlaşma imzalandı!

  Kasım 16, 2020

  49 Okunma

Netflix David Fincher ile ilişkisini resmiyete döktü. Biliyorsunuz bir süredir ünlü yönetmen Netflix yapımlarında yer alıyordu.

Netflix ünlü yönetmenlerle çalışmaya devam ediyor. David Fincher için anlaşma imzalayan Netflix, ünlü yönetmeni 4 yıl boyunca bünyesinde kattı. Dört yıl boyunca Netflix için içerikler çekecek olan yönetmenin gündemdeki ilk Netflix filmi de Mank olmuştu. Biliyorsunuz film Citizen Kane’in senaristlerinden Herman Mankiewicz’in hayatını anlatıyor.

David Fincher’ın Netflix filmi Mank için ilk fragman David Fincher’ın Netflix filmi Mank için ilk fragman

Netflix filmi Mank, David Fincher imzalı olarak geçen ayın başlarında fotoğraflar ile karşımıza çıkmıştı. Film için ilk fragman yayımlandı.

Netflix David Fincher ile resmî olarak çalışmaya başladı

Ünlü yönetmen David Fincher çok sevilen Mindhunter ve House of Cards adlı dizilerin de yönetmen koltuğunda oturan isim. Hatırlatmak gerekirse Mank filmini çekmek için Fincher, Mindhunter‘ı askıya almıştı. Bir Fransız dergisinde ortaya çıkan bu anlaşmaya göre, Netflix ve Fincher arasındaki ilişki resmiyete dökülüyor.

Netflix David Fincher-00

Fincher, Netflix’in başarılı yapımlarından olan House of Cards’ın baş yapımcısıydı ve ilk iki bölümü yönetti. Daha sonra eleştirmenlerce beğenilen Mindhunter’a geçti ve geçen yıl yine Netflix imzalı ve sevilen animasyon antoloji dizisi Love, Death & Robots‘ta yer aldı. Bir sonraki filmi,

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz