Bob Odenkirk, “Better Call Saul” Setinde Fenalaşıp Hastaneye Kaldırıldı!

Bob Odenkirk, “Better Call Saul” Setinde Fenalaşıp Hastaneye Kaldırıldı!

  Temmuz 28, 2021

  23 Okunma

Bob Odenkirk'ün hastane haberi, hayranlarını endişelendirdi.

Breaking Bad’in ardından Better Call Saul dizisiyle ortalığı kasıp kavuran başarılı oyuncu Bob Odenkirk’ün hastaneye kaldırıldığı resmi olarak açıklandı. Odenkirk, Better Call Saul’un 6. sezon çekimleri için sette bulunuyordu. Aniden yığılması üzerine acil olarak hastaneye götürüldüğü TMZ tarafından bildirildi.

Better Call Saul, 6. sezonuyla birlikte final yapacak. Bob Odenkirk, dizi sayesinde şimdiye kadar onlarca kez Emmy gibi prestijli ödüllere aday gösterildi. Bir süredir Better Call Saul’un çekimleri coronavirüs nedeniyle erteleniyordu ve sonunda güvenlik önlemleri alınarak sete dönülmüştü. Ancak Odenkirk ve ekibin çekimleri sürdürdüğü New Mexico setinde Odenkirk’ün aniden fenalaştığı bildirildi. Acil olan ambulans geldi ve oyuncu hastaneye götürüldü. Söylenenlere göre bu durum, Better Call Saul’un çekimlerinin bir süre daha gecikmesine neden olacak.

Better Call Saul, Breaking Bad spin-off dizisi olarak hayata geçirildi. Geçtiğimiz yıl içerisinde Bob Odenkirk’ün Nobody filmi gösterimini yapmış ve başarı yakalamıştı. Oyuncunun başrolünde yer aldığı aksiyon filmi için 2 yıllık dövüş eğitim sürecinden geçildiği biliniyor. Odenkirk bu sayede boks, judo, karate ve jujitsu öğrenmişti. Better Call Saul’un çekimlerine yeniden geçildiğinde, dizi için 13 bölüm tamamlanacak. Böylece final yapılacak.

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz