Black Widow Resmi Olarak 2021’e Ertelendi

Black Widow Resmi Olarak 2021’e Ertelendi

  Eylül 27, 2020

  28 Okunma

Scarlett Johansson’un başrolde olduğu “Black Widow” filminin vizyon tarihi Kasım 2020’den Mayıs 2021’e ertelendi. Koronavirüs salgınının ikinci dalga riskine karşı sinema salonlarını tekrar hizmete sokmayan ve sinema sektöründe büyük bir paya sahip dünya genelinde birçok ülkenin izlediği bu strateji nedeniyle, Disney &ldquo...

Scarlett Johansson’un başrolde olduğu “Black Widow” filminin vizyon tarihi Kasım 2020’den Mayıs 2021’e ertelendi.

Koronavirüs salgınının ikinci dalga riskine karşı sinema salonlarını tekrar hizmete sokmayan ve sinema sektöründe büyük bir paya sahip dünya genelinde birçok ülkenin izlediği bu strateji nedeniyle, Disney “Black Widow” ile başlayarak birçok yapımı erteleme kararı aldı.

Bu karar Marvel Sinematik Evreni (MCU)’nin de karışmasına neden oldu. Filmlerin birbiriyle bağlantılı olmasından dolayı vizyon takvimi tekrar tekrar değişen filmler arasında “Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings” de var. Filmin yeni vizyon tarihi 9 Temmuz 2021 olarak açıklandı. “Eternals” filminin vizyon tarihi ise 5 Kasım 2021 tarihine ertelendi.

Bu ertelemeler arasında sadece Marvel filmleri bulunmuyor. “King’s Man” 12 Şubat 2021 tarihine ve “Death On The Nile” 18 Aralık 2021 tarihine ertelendi.

ABD’de uygulanan yeni vizyon tarihleri, İngiltere ve Türkiye gibi sinema salonlarının büyük bir kısmının açık olduğu ülkelerde uygulanacak mı önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz