Benedict Cumberbatch Yeni Spider-Man Filminin Kadrosunda!

Benedict Cumberbatch Yeni Spider-Man Filminin Kadrosunda!

  Ekim 12, 2020

  46 Okunma

Benedict Cumberbatch, Doctor Strange rolü ile yeni “Spider-Man” filminin kadrosuna eklendi. Tom Holland’ın canlandırdığı Peter Parker karakteri son gelişmeler neticesinde Tony Stark’ın akıl hocalığından mahrum kaldı. Fakat bu durum yeni ve tanıdık bir karakterin (Doctor Strange) ona yardım etmesi için engel olmayacak gibi görünüyor. Benedict Cu...

Benedict Cumberbatch, Doctor Strange rolü ile yeni “Spider-Man” filminin kadrosuna eklendi.

Tom Holland’ın canlandırdığı Peter Parker karakteri son gelişmeler neticesinde Tony Stark’ın akıl hocalığından mahrum kaldı. Fakat bu durum yeni ve tanıdık bir karakterin (Doctor Strange) ona yardım etmesi için engel olmayacak gibi görünüyor. Benedict Cumberbatch’i Doctor Strange olarak üçüncü “Spider-Man” filminde görebileceğiz.

Marvel Sinematik Evreni’nden çeşitli haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Jamie Foxx’un “The Amazing Spider-Man 2”de canlandırdığı Electro rolü ile yeni filmde yer alacağını öğrenmiştik. Bunun yanı sıra önceden Spider-Man’i canlandıran Andrew Garfield ve Tobey Maguire’ın da yeni filmde yer alacağı söylentileri mevcut. Doctor Strange’in (Benedict Cumberbatch) de filmin kadrosuna eklenmesi ile bütün bu olasılıkların önü açılmış oldu.

“Doctor Strange In The Multiverse Of Madness” filmi planlarda bir değişiklik olmaz ise yakın zamanda Londra’da çekimlere başlayacak. Sam Raimi’nin yönetmenliğini üstlendiği filmin 22 Mart 2022’de vizyona girmesi planlanıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz