Apple’dan yeni James Bond filmi girişimi

Apple’dan yeni James Bond filmi girişimi

  Kasım 3, 2020

  55 Okunma

Apple'ın yeni James Bond filmi için önemli çalışmalar gerçekleştirdiği iddia edildi. İşte Apple TV+ için Apple'ın çalışmalarının detayları!

Peşi sıra gelen erteleme haberleri ile halen daha izleyiciler ile buluşamayan yeni James Bond filmi No Time to Die ile ilgili dikkat çeken iddialar ortaya çıktı. Anlaşıldığı kadarı ile Apple, kendi çevrimiçi içerik tüketim platformuna James Bond No Time to Die filmini eklemek için ciddi çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu konuda rekabet içinde olduğu da ifade edilen diğer detaylardan oluyor.

Wonder Woman 1984 için bir kötü haber daha Wonder Woman 1984 için bir kötü haber daha

Yeni Wonder Woman 1984 filmi ile ilgili yeni bir açıklama daha yapıldı. İşte Wonder Woman 1984 çıkış tarihi hakkında detaylar!

Yeni James Bond filmi için Apple ve Netflix rekabet ediyor

Öncelikle hatırlatmak gerekirse serinin 25. filmi olacak James Bond No Time to Die, pandemi sebebi ile birçok defa erteleme kararı ile gündeme geldi. Şu an için 2021 yılının ortlarında vizyonda yerini alması bekleniyor. Ancak halen daha kesin bir vizyon tarihi gündeme gelmiyor, değişiklik olma ihtimali konuşuluyor.

yeni james bond filmi

Bu noktada da Drew McWeeny tarafından dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Buna göre Apple, yeni James Bond filmi için ciddi çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu çalışmaların filmin sinemadan önce doğrudan Apple TV+ ile dijital platformda yerini alması için yapıldığı ifade ediliyor.

Bu çalışmalar kapsamında Apple’ın tek isim olmadığı da ifade ediliyor. Benzer bir çalışmayı Netflix’in de yaptığı ve çok ciddi miktarlarda telif ödemelerinin gündemde olduğu belirtiliyor. Anlaşıldığı kadarı ile Netflix ve Apple, yeni film konusunda rekabeti en üst seviyeye çıkarmış durumda.

Eğer telif hakları Apple TV+ için alınırsa, şu an için ülkemüzde aktif olmadığından yeni film ülkemizdeki izleyicilere ulaşmamış olacak. Netflix ise bilindiği gibi ülkemizde aktif çalışmalarına devam ediyor. İlerleyen günlerde bu konuda daha detaylı bilgiler ortaya çıkmaya deva edecektir.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz