Amazon’un yeni dizisi Wheel of Time için çıkış tarihi verildi

Amazon’un yeni dizisi Wheel of Time için çıkış tarihi verildi

  Temmuz 26, 2021

  24 Okunma

Amazon'un yeni dizi Wheel of Time'ın çıkış tarihi verildi. Ayrıca dizinin ilk afiş görseli de paylaşıldı. Dizi, Prime Video'da yayınlanacak.

Amazon Prime Video kendi içeriklerini üretmeye devam ediyor. Bunlardan en yenisi olan Wheel of Time için çıkış tarihi verildi. Amazon, Wheel of Time ile büyük bir fantezi dünyasını sunmayı hedefliyor. Platform için özel içerikler sunmaya devam eden Amazon, 2 Temmuz’da yayınlanan The Tomorrow War filmi ile büyük bir ilgi toplamayı başarmıştı.

MGM şirketini satın alan Amazon’a soruşturma şoku!MGM şirketini satın alan Amazon’a soruşturma şoku!

MGM şirketini satın alan Amazon’a soruşturma şoku!

MGM Studios’u 8,45 milyar dolarlık bütçeyle satın alan Amazon, Federal Ticaret Komisyonu’nun engeline takıldı.

Wheel of Time, 14 romandan oluşuyor

Wheel of Time, 14 romandan oluşan fantastik bir seri. Amazon bu kitap serisini dizi haline getirerek Prime Video için daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Ayrıca dizinin ilk afiş tasarımı da yayınlandı. Wheel of Time‘ın geliştirilmesinden sorumlu Rafe Lee Judkins, ComicCon 2021 panelinde şunları söylüyor;

“Wheel of Time, Yüzüklerin Efendisi ve Game of Thrones arasındaki fantezi panteonunda oturuyor. Sizi bu inanılmaz derecede geniş dünyaya götüren ve çok fazla karakteri yaratabilen yapımlar genellikle fantastik kitaplar olur. Elbette, mümkün olduğunca kitaplara yakın olmak istiyorum, kitaplarda harika bir hikaye var. Bu hikayeyi televizyon için en iyi şekilde anlatmak istiyoruz. Hikaye serinin gerçek bir uyarlaması, kitaplardan farklı pek çok şey olacak elbette. Yine de kitapların hikaye anlatımına her zaman sadık kalacağız”

Judkins ayrıca şunları da söylüyor, “Karakterler ve dünya dizide doğru olması gereken iki şey. İnsanları çeken kitap serisinin tekrar tekrar okunmalarını ve o kitapların arkadaşlara verilmesini sağlayan en önemli şeyler de bunlar: tam olarak dünyanın ve karakterlerin iyi olması.”

Wheel of Time, Kasım 2021‘de Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

REKLAM

Yorum Alanı

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz