“Aile Hükümeti”nden Yeni Fragman Paylaşıldı!

“Aile Hükümeti”nden Yeni Fragman Paylaşıldı!

  Ekim 6, 2020

  46 Okunma

Alper Saldıran ve Aslıhan Malbora başrollü Aile Hükümeti, izleyicileriyle buluşmaya hazır!

Burak Demirdelen yönetmenliğindeki Aile Hükümeti’nden yeni bir fragman paylaşıldı. Komedi türündeki Aile Hükümeti, bu hafta içerisinde sinemalardaki izleyicileriyle buluşacak. Alper Saldıran ve Aslıhan Malbora’nın başrolünü paylaştığı Aile Hükümeti’nin fragmanında kendimizi tamamen akrabalardan oluşan bir köydeki insanların arasında buluyoruz. Köy halkının evlenebileceği insanları seçmeye çalışırken kendimizi bir dramın içerisinde buluyoruz.

Aile Hükümeti’nin konusu ise şöyle: Salih, Elaldı köyüne atanan genç bir öğretmendir. Köydeki yeni hayatına alışmaya çalışan Salih, köyün güzeller güzeli kızı Zeynep’e aşık olur. Onun en büyük korkusu, akraba evliliklerinin sık görüldüğü köyde, Zeynep’in de evlendirilimesidir. Bu soruna bir çözüm bulmaya çalışan Salih, Aile Bakanlığı’na dilekçe yazar. Salih’in yazdığı dilekçeler sonrası harekete geçen bakanlık, köydeki aile hayatının düzene sokulabilmesi, yaşanan sorunların çözülebilmesi için bir proje hazırlar. Projeye göre, herkes resmi nikah kıyacak ve akrabası ile evlenmeyenler, oturdukları evlerin ve işledikleri tarlaların tapularını almaya hak kazanacaktır. Bunun ardından evlenmeleri uygun olanları listelemeye başlayan Salih, beklemediği bir sonuç ile karşılaşır. Listeye göre insanlar sevdiklerinden ayrı düşüp, başkalarıyla eşleşince işler karışık bir hal alır.

RNK Prodüksiyon aracılığıyla hayata geçirilen Aile Hükümeti’nin oyuncu kadrosunda Alper Saldıran ve Aslıhan Malbora’nın yanı sıra Nail Kırmızıgül, Rıza Akın, Gülhan Tekin, Lale Başar gibi isimler bulunuyor. Senaryosunu Seçil Çömlekçi’nin kaleme aldığı Aile Hükümeti, 9 Ekim’de vizyondaki yerini alacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmacizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. site iletişim bölümünden telif hakkı ihlallerini bildirebilirsiniz