Zamanın Ötesinde – Predestination 2014

 Editörün Önerisi
Zamanın Ötesinde – Predestination 2014
PUAN : 5.0
İMDb 5.0
Dublaj
720P
  • Süre: Dk.

 120İZLENME

 0FAVORİ

IMDB : 7.5 Sıkı bir bilimkurgu filmi olan Predestination, zamanda seyahat edip olmuş ya da olası olayların önüne geçmeye veya suçluları yakalamaya çalışan bir zamansal ajanın hikayesini konu eder. Gizli bir serivise bağlı çalışan ajanın son görevi ise; 1975 yılında New York'ta yaptığı bir patlamada 11.000 insanın ölümünden sorumlu olan Fiyasko Bombacısı adlı kişiyi bulup bu patlamanın hiç yaşanmamış olmasını sağlamaktır... Görevi için 1970 yılına New York'ta bir barda, barmen olarak çalışmaya başlayan ajan orada “Evlenmemiş Anne” rumuzlu John isimli bir köşe yazarıyla tanışır. Küçük bir bar sohbetiyle başlayan ikilinin sohbeti, gecenin ilerleyen saatlerinde daha da derinleşir İyi seyirler filmifullizle.org
Detay
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  AhmetKural 30 Mayıs 2018, Çarşamba
spierig kardeşler'in daybreakers sonrası çektikleri ilk, toplamda üçüncü uzun metrajları. yine bilim-kurgu, başrolde yine ethan hawke. ilk izlenimler olumlu.
Avatar
Üye
  Maltcilek 30 Mayıs 2018, Çarşamba
merakla beklenen ethan hawke filmi. imdb notunun yüksek olması açıkçası beni umutlandırmakta, umarım imdb bizi yanıltmaz ve beklediğimizi buluruz.
  BENZER FİLMLER